نماد اعتماد الکترونیکی

رهگیری سفارش

کد امنیتی

آخرین مطالب

پربازدید ترین ها

تولید کننده‌ها

لیست محصولات این تولید کننده متئو - Matheo

در سال ۲۰۱۶ متئو به گروه لوازم خانگی فلر پیوست و تامینِ کالاهای کادوییِ این گروه که دارای تنوع رنگی بالا ، کیفیت خوب و مناسب‌ترین قیمت بازار بود را عهده‌دار شد .

استراتژی متئو ارائه‌ی کالاهایی با مناسبترین قیمت بازار در رنگهای گوناگون برای سلایق مختلف است. متئو این نگرش را در خانوادهای کالایی بیشتر مانند : حرارتی برودتی، پخت و پز، نوشیدنیهای گرم، نظافت و اتوکشی و آرایشی بهداشتی گسترش داده است.

با توجه به اینکه متئو زیر مجموعه ی شرکت فلر است، از گارانتی کالاهای فلر و دلونگی برخوردار بوده و از خدمات پس از فروش ATD Service که ۲سال ضمانت و ۱۰ سال خدمات پس از فروش است، بهره میبرد.

برند متئو - Matheo به گروه لوازم خانگی فلر پیوست و تامین کالاهای کادویی این گروه که دارای تنوع رنگی بالا ، کیفیت خوب و مناسب ترین قیمت بازار بود را عهده دار شد .


استراتژی متئو ارائه کالاهایی با مناسبترین قیمت بازار در رنگهای گوناگون برای سلایق مختلف است . متئو این نگرش را در خانوادهای کالایی مانند : حرارتی برودتی ، پخت و پز ، نوشیدنیهای گرم ، نظافت و اتوکشی و آرایشی بهداشتی توسعه داده است .


با توجه به اینکه متئو زیر مجموعه ی شرکت فلر است ، از گارانتی کالاهای فلر و دلونگی (گارانتی شرکت آسیا کیش) برخوردار بوده و از خدمات پس از فروش ATD Service  که ۲سال ضمانت و ۱۰ سال خدمات پس از فروش است ، بهره میبرد .

بیشتر