شرایط بازگرداندن کالا

استفاده از ضمانت بازگشت چه شرایطی دارد؟

1- چنانچه کالای تحویل داده شده از لحاظ نوع کالا ، رنگ ، طرح با سفارش داده شده مغایرت داشته باشد .

نکته مهم 1 : اگر مغایرت بدون باز کردن بسته بندی امکان پذیر باشد مشتری می بایستی پلمپ یا شرینک کالا را باز نکرده و اعلام مغایرت بنماید .

نکته مهم 2 : درصورتی که مغایرت بدون باز کردن میسر نباشد ، تمامی متعلقات مربوط به کالا اعم از پلاستیک و مقواها می بایستی در حالت اولیه و موجود باشند .

نکته مهم 3 : اگر مشخص شود که کالای ارسالی دارای مغایرت با مورد سفارش داده شده بوده و قصور از طرف رتینا کالا باشد تمامی هزینه های حمل و نقل به عهده رتینا کالا می باشد .

نکته مهم 4 : مشتریان شهرستانی که به دلیل مغایرت کالای خود را با هماهنگی فروشگاه برگشت می دهند می بایستی کالا را با بسته بندی مناسب ارسال نمایند تا کالا صحیح و سالم به دست فروشگاه برسد .

2-برای مشتریان شهر تهران : اگر در حضور پیک موتوری یا وانت بار متوجه مغایرت کالای تحویل داده شده با مورد سفارش و یا مشکل و صدمه به خود کالا از لحاظ فیزیکی مشاهده نمودند می بایستی کالا را تحویل نگرفته و موارد را از طریق اطلاعات مندرج در صفحه "تماس با ما" به فروشگاه اعلام نمایند.

3-بدلیل اینکه تمامی کالاهای ارسالی در دو مرحله و به دقت زیاد بررسی و وارسی میشوند و با بهترین بسته بندی ارسال می شوند ، خریداران محترم شهرهای دیگر به غیر از شهر تهران که سفارش خود را از یکی از راههای پست ، تیپاکس و یا باربری تحویل گرفته اند و بسته تحویلی دارای آسیب فیزیکی می باشد می بایستی خسارت وارده را از طریق حامل مربوطه پیگیری نمایند . و هرگونه خسارت و جبران این قبیل موارد به عهده رتینا کالا نمی باشد .

4-چنانچه کالای ارسالی به دیگر شهرها به جز شهر تهران دارای مغایرت از لحاظ نوع کالا ، رنگ و یا طرح سفارش داده شده باشد

قبل از هر اقدامی مورد خود را به اطلاع فروشگاه برسانید و از قبل هماهنگ نمایید :

اطلاعات تماس با فروشگاه در صفحه "تماس با ما" موجود می باشد.