قوانین و مقررات فروشگاه رتینا کالا

قوانین فروشگاه به منظور حفظ حقوق خریدار و فروشنده وضع شده است و رعایت و توجه به آن برای هر دو طرف معامله الزامی می باشد .

استفاده از هر بخش از سایت رتیناکالا  به منزله اطلاع و موافقت شما از شرایط و ضوابط فوق می باشد.

قبل از سفارش :

1.در فروشگاه رتیناکالا سعی می شود موجودی و قیمت کالاها هر لحظه به روز باشد ولی با توجه به آنکه موجودی کالاهای فروشگاه و قیمتها در طول زمان در حال تغییر می باشند ، ممکن است پس از انجام سفارش توسط مشتری موجودی آن کالا به اتمام رسیده باشد و یا تغییر قیمت داشته باشد که این موضوع از طریق یکی از راه های ارتباطی از طرف دپارتمان فروش فروشگاه رتیناکالا به اطلاع مشتری خواهد رسید .

2.اگر هزینه حمل بنا به شرایط سفارش تغییری داشته باشد این امر از طرف فروشگاه به مشتری اعلام می گردد .

3.مشتری پس از تغییر قیمت یا هزینه حمل ، قبل از تایید و پردازش سفارش ، حق دارد سفارش را لغو نموده و وجه پرداختی خود را کامل دریافت بدارد.

4.امکان لغو سفارش بدون هیچ هزینه ایی تا قبل از آماده سازی سفارش امکان پذیر می باشد ، لذا پس از آماده سازی سفارش ، هزینه لغو ارسال کالا به عهده خریدار خواهد بود.

هنگام تحویل سفارش :

1.برای شهر تهران ، خریدار می بایستی در حضور پیک موتوری یا وانت بار سفارش خود را از لحاظ سلامت ظاهری و فیزیکی مشاهده و وارسی نماید و چنانچه هرگونه مورد از مغایرت ، مشکل یا صدمه فیزیکی مشاهده نمود از تحویل گرفتن سفارش خودداری نموده و مراتب را جهت پیگیری از طریق صفحه "تماس با ما" فروشگاه اطلاع دهد.

مشتری موظف است در هنگام تحویل گرفتن سفارش ، تمام کالاهای سفارش داده شده خود را از لحاظ سلامت ظاهری و فیزیکی تحویل بگیرد .

2.برای دیگر شهرها غیر از شهر تهران : تمامی سفارشات ارسالی در دو مرحله بازبینی و وارسی می شوند و سفارش شما در کمال سلامت فیزیکی با بهترین نوع بسته بندی به یکی از حامل های پست ، تیپاکس و یا باربری تحویل می گردند . بدیهی است درصورت هرگونه آسیب یا صدمه فیزیکی در حین حمل از طرف شرکت حمل کننده مسئولیت تامین خسارت به عهده آن شرکت خواهد بود و به عهده رتینا کالا نمی باشد .

- نکته مهم 1 : تمامی کالاهای ارسالی چه برای شهر تهران و چه برای دیگر شهرها با وسواس و دقت زیادی از لحاظ فیزیکی بررسی می گردند.

- نکته مهم 2 : طبق دستورالعمل پلیس فتا در هنگام تحویل سفارشاتی که پرداخت آن آنلاین بوده است، ارائه کارت ملی مطابق با نام فرد سفارش دهنده، اجباری است.

پس از سفارش :

1.درصورتیکه کالای سفارش داده شده با کالای دریافتی مغایرت در مدل ، طرح یا رنگ داشته باشد ، مشتری می بایستی کالا را در بسته بندی و پلمپ اولیه (چنانچه دیدن کالا بدون بازکردن جعبه میسر باشد) و با هماهنگی با فروشگاه آن را بازگشت دهد ، چنانچه قصور از طرف فروشگاه رتینا کالا باشد تمامی هزینه های بازگشت و ارسال مجدد به عهده رتینا کالا می باشد .

در صورتی که در ارسال کالا از طرف "رتینا کالا" اشتباهی صورت گیرد هیچ هزینه اضافی از خریدار دریافت نمی شود و هزینه تعویض با رتیناکالا می باشد.

نکته مهم : تعویض کالا فقط درصورتیکه کالای فرستاده شده مغایر با سفارش داده شده باشد امکان پذیر است.

2.کلیه هزینه ها طبق موارد گفته شده بر روی فاکتور خرید درج شده است و خریدار هیچ مبلغ اضافی را نبایستی پرداخت کند.

 

هدف نهایی فروشگاه رتینا کالا "رضایت کامل تمامی مشتریان عزیز می باشد ، امیدواریم در تحقق این هدف موفق باشیم"